Kalite Politikamız

 

Kalite Politikamız

AFATOĞULLARI METAL KAPLAMA LTD. ŞTİ. olarak amacımız müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve ortaklarımızın memnuniyetini sağlayarak, kaplama konusunda liderliğimizi sürdürmektir. Sağladığımız ürün ve hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, değer yaratmayan işlemleri ortadan kaldırarak kaynakların etkin kullanımı ile zamanında teslimat yapmak ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır. Bu amaç doğrultusunda Kalite Yönetim Sistemimiz, kanuni gereklilikler, ulusal ve uluslararası standardlar ve müşteri talepleri esas alınarak sürekli iyileştirilmektedir.

Kalite Yönetim Sistemimiz’in etkinliğini arttırmak için, çalışanlarımızın eğitimine gerekli önem verilmektedir. Ayrıca çalışma ortamı ve fabrika altyapısı, değişen ihtiyaçları karşılayacak şekilde geliştirilmektedir.

Kalite hedefleri, sürekli gelişim ilkesi doğrultusunda kullandığımız en önemli araçtır. Kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürekli denetleyerek ve gerekli görülen iyileştirmeleri gerçekleştirerek uygulanabilir şartları sağlamak ve yürütmektedir.

Tedarikçilerimiz, AFATOĞULLARI METAL KAPLAMA LTD. ŞTİ. kalite anlayışı çerçevesinde tercih edilmekte, ilişkiler, sistemin bir parçası olarak geliştirilip karşılıklı güven ve işbirliği anlayışı içinde sürdürülmektedir.

Kalite Yönetiminin gerçekleştirilmesi, sürekliliğinin sağlanması ve sürekli iyileştirilmesi AFATOĞULLARI METAL KAPLAMA LTD. ŞTİ. çalışanları olarak hepimizin görevi ve mecburiyetidir.


Genel Müdür
Fatih AFAT